بلیط ارزان هواپیما

اکثرا افرادی که قصد سفر هوایی را دارند پس از تعیین کردن مکان سفر ابتدا اقدام به تهیه بلیط هواپیما مینمایند.شاید خرید بلیط هواپیما با اندکی جستجو و یا چند تلفن کاری بسیار ساده و سریع به نظر برسد ولی بهتر است برخی جوانب را که کلا در تمام سفر های هوایی کاربرد زیادی دارند مورد توجه قرار دهید تا همیشه انتخابی خوب و ایده آل از تهیه بلیط تا رزرو یک صندلی مناسب در هواپیما داشته باشید.

اوین گام برای تهیه بلیط هواپیما مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی و یا جستجو در اینترنت باری پیدا کردن بلیط هواپیماست ،میدانیم که بلیط ها عموما یا سیستمی هستند و یا بصورت بلیط چارتر هستند ،پس چه بهتر که بلیط چاتری را انتخاب کنید زیرا همواره این بلیط ها ارزانتر از بلیط های سیستمی هستند .در مرحله ی بعدی بدلیل تنوع بالای بلیط های چارتری از لحاظ زمان و قیمت و شرایط کلاس پروازی و نوع هواپیما و ... پیشنهاد ما اینست به سراغ آژانس های با تجربه و کارشناسان دلسوز و با صداقت  بروید و از آنها بخواهید بهترین انتخاب را چه از نظرمقایسه درست  قیمت ها و چه از نظر مکان مناسب صندلیتان برایتان انجام دهند .زیرا در موضوع خرید بلیط هواپیما به حدی تنوع قیمت ها و پرواز ها زیاد است که گاهی برخی قیمت ها گمراه کننده نیز خواهند بود وگاها این تنوع و گسترش برای خرید بلیط چارتر ارزان باعث مشکل در انتخاب خواهد شد .زیرا در این زمینه بدلیل وجود کثرت سامانه ها و ایرلاینهای فروش بلیط اینترنتی و تفاوت های قیمتی که بدلیل رقابت در بینشان وجود دارد برخی افراد  واقعا در اعتماد کردن و خرید مناسب بلیط هواپیما به دچار مشکل میشوند.

در سامانه راه به راه این امکان برایتان فراهم شده است تا تنها با یک تماس تلفنی  از کارشناسان خبره مشاوره بگیرید و بتوانید به سهولت و بدو ن اتلاف وقت اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان نموده و همچنین از خدمات بهتراین سامانه  بهره ببرید و سفری آرام و مطمئن داشته باشید .

در این سامانه شما به راحتی میتوانید با انتخاب مبدا  ومقصد سفر خود بلیط ها را مشاهده کنید و همچنین از پشتیبانی تلفنی در خصوص تمام سوالات خود بهره مند شوید.

 همچنین شما میتوانید با کمک مشاوران و حتی جستجو در سامانه راه به راه از زمان کاهش قیمت بلیط ها نیز مطلع شوید مثلا وقتی به تاریخ یک پرواز چارتر نزدیکتر میشویم مشاهده میکنید که قیمت همان بلیط ها نسبت به یک هفته یا یک ماه پیش کم شده است زیرا آژانس های هواپیمایی که چارتر کننده هستند چون تماما یا بخش عمده ای از  بلیط ها را از شرکت های هواپیمایی خریده اند مسئولیت پرکردن صندلی های هواپیما  و نیز فروش بلیط چارتر هواپیما  را بر عهده دارند و بایستی هزینه صندلی هایی را که از شرکت های هوایی اجاره کرده اند جبران کنند و به همین دلیل بهای بلیط را آنها تعیین میکنند و قیمت بلیط هواپیما دچار نوسان میشود. پس در خیلی اوقات نزدیک به تاریخ مورد نظر سفرتان شما میتوانید اقدام به خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان نمایید (البته این بستگی به تعطیلات و برخی مناسبت ها ی تاریخی هم دارد.)

گاهی اوقات با افزایش قیمت ها روبرو هستیم این مربوط به زمانیست که تقاضا برای بلیط هواپیما زیاد باشد و در تعطیلات نوروز و یا تابستانه قرار داشته باشیم و مسافران زیادی در برخی مناسبت ها خواهان رفتن به سفر باشند که در این مواقع قیمت های بلیط چارتری روندی افزایشی به خود میگیرند.

باز هم در این شرایط چون برخی ایرلانهای پر تقاضا و پر ترافیک میباشند و بلیط هایشان توسط آژانس های هواپیمایی به صورت سالیانه خریداری میشوند ، شما پس از قطعی کردن تاریخ سفرتان میتوانید از قبل تر اقدام به خرید بلیط کنید مثلا برای سفر به استانبول یا دوبی در مسیر تهران –استانبول یا تهران –دوبی میتوانید قبل از نزدیک شدن به ایام افزایش قیمتها از کارشناسان سامانه راه به راه بخواهید برایتان بلیط هواپیما چارتر ارزان رزرو و تهیه کنند.
البته در پرواز های برخی مسیرهای پر تردد داخلی مثل تهران- کیش یا تهران - مشهد و یا پرواز های برسند.

در کل خوب است که هزینه بلیط هواپیما لحظه آخری خود را با آگاهی از شرایط ویژه آژانس ها در برخی اوقات سال بوسیله  در ارتباط بودن با مشاوران حرفه ای سامانه راه به راه کاهش دهید و بجای هزینه کردن برای یک سفر بتوانید با زمانبندی درست از شرایط ایده آل استفاده کنید و با ارزانتنرین بلیط هواپیما چارترچند سفر هوایی خوب را تجربه کنید. همچنین در مورد بلیط هواپیما خارجی و داخلی نیز می توانید در سایت راه به راه بخوانید.

-----------------------------------------------------------------------

معبد باتو کیو، همه چیز باهم
نه تنها در سفر با تور مالزی بلکه در هر سفری دیگر دوست داریم صد در صد استفاده را از سفر خود داشته باشیم و دوست داریم همه جا را نگاه کنیم و در تک تک خیابان ها و مناطق مختلف آن شهر یا کشور قدم بزنیم. در حالی که می دانیم چنین چیزی تقریبا غیر ممکن است و اتفاق افتادن آن مستلزم هزینه بسیار می باشد. با این حال نمی شود از علاقه خود گذشت از این رو برخی مناطق خاص که چند ویژگی را با هم دارند می تواند بسیار جذاب و مورد توجه قرار بگیرد. معبد باتوکیو یکی از این معابد می باشد که به نوعی در دل کوه قرار دارد و همین ویژگی باعث شده است که جاذبه طبیعی در کنار این معبد ویژگی جذابی را برای هر بیننده ای ایجاد کند. این معبد در حدود 13 کیلومتری از پایتخت کشوری مالزی قرار دارد. وجود یک مجسمه بزرگ و طلایی در ورودی معبد توجه همگان را به خود جلب می کند اما این تمام کار نیست. چرا که کوه ویژگی های خاص و متفاوتی به این بنا بخشیده است. وجود رودخانه و غارهای متعدد می تواند هر طبیعت دوستی را مفتون خود کند. این معبد در سال 1891 توسط یک بازرگان به خدای هندو ها هدیه شد. که به نوعی قسمت اصلی معبد در بالای کوه می باشد. از این رو برای راحتی بازدیدکنندگان و البته زائران این مذهب و آیین در سال 1920 با احداث حدود 286 پله به این مهم رسیدند. در این مسیر پلکانی وجود غارهای مختلف و ویژگی های مختلف طبیعی باعث شده است که خستگی راه را از یاد ببریم . خودمان بخواهیم که دیر تر به مقصد بریم و از این مسیر و غارها و فضای طبیعی آن بیشتر بهره ببریم. در نهایت می توان گفت که کشور مالزی از نظر معابد چیزی کم ندارد و اتفاقا می توان گفت که یکی از غنی ترین مناطق جهان برای بازدید این معابد می باشد. بنابراین اگر به این کشور سفری داشتید حتما به معابد آن سری بزنید. پیشنهاد ما این است که این معبد را از دست ندهید. چرا که یکی از بزرگترین منابع جمعیت شناسی مالزی محسوب می شود و با رفتن به این معبد و دیدن مراسم آن ها بیشتر می توانید مردم مالزی و اهلی مذهب هندو را بشناسید.

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه سفر باتو از جدیدترین تورها با خبر شوید