در پاتایا به کجا برویم

بازار شبانه

در پاتایا بازار های متعددی برپا میشود که از بین انها میتوان به بازار شبانه پاتایا اشاره کرد.در این بازار خیابانی از هرچه لباس های خنکو راحتو عینک و مازومات افتاب گرفتن ، کلاه و وسایل بهداشتی و انواع و اقسام صنایع دستی سوغاتی به فروش میرسد.همچنین در ان لوازم ارایشی خوبی را میتوان پیدا کرد.البته برخلاف نامش در روز هم این بازار باز است و میتوانید هر زمان از این خیابان رد شدید مایحتاج خود را باقیمتی پایینتر از مغازه ها تهیه کنید و بازدید از این بازار برای همه کسانی که بلیط هواپیما پاتایا را خریداری کرده اند توصیه میشود.

پناهگاه حقیقت در اصل معبدی ست متشکل از بنایی بسیار بزرگ و تماما ساخته شده از چوب با در و دیوار های منبت کاری میباشد. به سبک معماری تایلندی ساخته شد و نماد مهمی در معرفی سبک معماری این کشور میباشد در بازدید از این مجموعه میتوانید اثار هنری هنرمندان را که پیام هایی درباره چرخه زندگی و احترام به معابدو بشر دوستی و ارتباطات درست با دنیا میباشد را تماشا کرد.هدف از ساخت این معبد احتران به دینها و عقاید مرسون در تایلند و... بوده است.در حین گردش در معبد از برنامه هایی مانند بوکس تایلندی و نمایش فیل و .. میتوانید بازدید کنید.این را هم اضافه کنیم که جذابیت این معبد در ساختش این است که حتی یک تکه اهن هم در ان بکار نرفته.

باغ وحش ببر

در این باغ وحش میتوانید از نزدیک با توله هایببر عکس یادگاری بگیرید و از سایر حیوانات دیگر مانند کروکودیل های اموزش دیده و قسمت نگهداری پرندگان مختلف و سایر حیوانات بازدید کنید.و اگر با کودکان به انجا رفتید حداقل چند ساعتی را با خیال راحت نگران خوش گذرانی انها نخواهید بود.فاصله ی این مکان از پاتایا حدود نیم ساعت میباشد و همه روزه از ساعت 8 صبح تا 6 عصر حیوانات مجموعه منتظر دیدن شما پس از تهیه بلیط پاتایا هستند. از مهیج ترین قسمت هایش میتوان به تماشای ملکه ی عقربها یعنی زنی که رکورد دار زندگی با عقرب در گینس میباشد اشاره کرد.

شهر فیل

این منطقه در ابتدا برای پرورش و مراقبت از فیل ها ی پیر در حدود چهل سال پیش ساخته شد و امروزه همانند محیط زندگی خودشان و نه یک باغ وحش میزبان علاقمندان به فیل های پیر و دوست داشتنی ست که در انجا میتوانید سوار فیل هاشوید و در طول مسیر یک ساعته فیل سواری را در لابلای درختان و جنگل ها تجربه کنید و خوراکی و میوه ی محلی بخورید.و از شیرین کاری هایشان مثل نمایش بازی و حمام کردنشان لذت ببرید و نمایش فیل ها را تماشا کنید.

سواحل معروف پاتایا

تجربه ای تکرار نشدنیست که در هیچ کجای دنیا شاید دیگر نتوان تجربه کرد.هر یک از این سواحل امکانات خوبی داشته و ورزش های ابی مخصوص و مناسب خود را دارند.مثلا چوم تیان جایی دنج برای دوستداران ارامش میباشد که اغلب شنا در ان توصیه میشود و هتل های خوبی دارد.

ونگ فراچان

کوچکتر از بقیه بوده وای از لحاظ بازی های ساحلی بسیار کامل است و تقریبا بسلط هر ورزش و تفریحی در ان به راه است.

دونگ تان

بخشی زیبا با ماسه های نرم و طلایی و بسیار تمیز میباشد.پر از درختان نارگیل و نخل بوده و در ان اقامتگاه هایی همراه با ماساژ تایلندی موجود است.بخش قابل شنای ان بزرگتر از سایرین است و قایق های زیادی در ان اماده گشت زنی برای مسافران میباشند.همچنین بلیط لحظه آخری پاتایا را میتوانید از سایت راه به راه تهیه کنید.

سای کائو

هم بخاطر داشتن مرجان های زیبا و بینظیرش و همچنین نزدیک بودن به پاتایا مورد استقبال مردم بوده و مناظر بکری دارد ولی قیمت خدمات در ان بالاتر از سایر سواحل است.در پایان برای علاقمندان به بلیط استانبول خرید بلیط از طریق سایت راه به راه نیز پیشنهاد میشود.

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه راه به راه از جدیدترین بلیط ها با خبر شوید