ارزانترین مراکز خرید وان

شهر مرزی وان یکی از شهر های مهم ترکیه در مرز با ایران است که در سال های اخیر رونق گردشگری ان بخاطر تعدد مراکز خرید پس از بلیط استانبول بوده است.در این شهر کوچک مراکز خرید و بازار های بزرگی جهت خرید پوشاک و السسوری وجود دارند که اکثر انها تازه تاسیس بوده ولی استقبال بسیار چشمگیری از انها شده است. یک بخش مهم از مشتریان بازار البسه وان را ایرانیان عزیز تشکیل میدهند که هر زمانی که به وان سفر کنید مبینید تعداد زیادی از هم وطنان ما برای خرید در انجا حضور دارند.نزدیکی این شهر و هزینه سفر پایین به نسبت سفر هوایی از مزیت های اصلی سفر به وان محسوب میشند.همچنین چون وان شهری کوچک محسوب میشود هزینه ی رفت و امد و گردش در مراکز خریدش و زمان رفت و امد بسیار پایین تر از شهر های دیگر ترکیه میباشد و این یکی دیگر از دلایل سفر به این شهر میباشد که در بین ایرانی ها بسیار محبوب و جایی برای خرید سوغاتی های رنگارنگ و خرید های متنوع شده است.

مرکز خرید ای وی ام

در این مرکز بیش از نود مشغول فروش مارک های مختلف ترک و غیره بوده و در انجا میتوانید خرید های خوب و مقرون به صرفه ای را در قیاس با سایر نمایندگی ها انجام دهید.برخی فروشگاه های مشهور و پرطرفدار ایرانیان مانند السی ، فلو ، کوتون ، پولاریس ، دفکتو، ادیداس و .. در انجا به چشم میخورند که در مجموعه در این مرکز خرید که کالکشنی جامع از برند های پرفروش میباشد میتوان گفت قادر به تامین نیاز های مختلف با هر سلیقه ای میباشد.در بخشی دیگر از ای وی ام میتوان مجموعه ای از لوازم خانگی و گجت های اشپزخانه زا مشاهده نمود و خلاصه در انجا از صبح تا عصر میتوان گشت و خرید کرد.از لحاظ دسترسی مقداری دور تر از سایر جاهاست و لی ارزشش را دارد و میتوانید با تاکسی به انجا بروید.شامل 5 طبقه بوده وامکانات خوبی دارد. با اینکه از سایر جاها جوانتر است و هنوز 5 سال هم از احداث ان نمیگذرد مشتریان بسیار زیادی را از گوشه و کنار دنیا به خود دیده است بهمین دلیل رکود خوبی را در فروش در بین سایر جاهای کشور داشته است.

مرکز خرید دوم که برایتان پیشنهاد داریم آیدین پرهام وان است که با لوکیشنی قوی انهم در مرکز شهر وان براحتی میتوانید بدانجا برسید.اگر هم در هتل های واقع در مرکز شهر اقامت داشتیه باشید که چه بهتر ، اصلا نیازی به ماشین ندارید و در عرض چند دقیقه پیاده روی میتوانید به انجا برسید.در انجا علاوه بر بند های متنوع لباس، لوازم خانگی ، اسباب بازی های کودک ، لوازم موبیایل و الکترونیکی را میتوانید با قیمتی پایینتر و مناسبتر از دیگر شهر های ترکیه خریداری کرده و در نهایت با رفتن به رستوران مشهور تامارا گریل که درست در کنار آیدین پرهام تاسیس شده لذت خرید تان را با صرف وعده ای از غذاهای اصیل ترکی دوچندان کنید.

تورکواز

در انجا بیشتر برند های خود ترکیه به چشم میخورند و با هزینه ای تقریبا کم میتوان لباس های خوب و با کیفیتی تهیه کرد.دسترسی تورکواز وان راحت است و به مرکز شهر نزدیک.در اخر هفته ها که بسیار شلوغ میشود و بهتر است در روزهای وسط هفته از صبح برای خریدتان برنامه ریزی کنید.در رستوران و کافه هایش هم میتوانید انواع غذاها ر اسفارش دهید.

آتایوس سیلور

این مرکز خرید هم مانند قبلی پرطرفدار بوده و هم بسیار شلوغ میشود.زیرا در نزدیکی هتل هاو اقامتگاه هاو رستوران های خوب شهر قرار گرفته و بهمین دلیل توریست های زیادی به انجا سر میزنند و سوغاتی فروشی های متنوعی دارد.در انجا تنوع اجناس از خوردنی، پوشیدنی ، وسایل اکسسوری ، زیورالات، لوازم مربوط به نگهداری و سرگرمی کودک، پوشاک زنانه ، بچگانه و ... را میتوانید تهیه کنید و حداقل چند ساعتی زمان را برای خرید خوب و بازدید از تمامی پاساژ های انجا میتوان تخمین زد.

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه راه به راه از جدیدترین بلیط ها با خبر شوید